News

Kupa novinek ze zákulisí!...budou vám chutnat.

16. listopadu 2009 v 20:05 | Christyna Czowac
Promiňte lidičky,že jsem dlouho nic nepřidávala,měla jsem docela perný týden.V Sobotu jsem měla teplotu 38 (která mimochodem zhatila náš plán na pěkný výlet do Prahy) a v neděli už jsem byla zdravá jako rybička!To je nehoráznost co?!
Poslední dobou mám strašnou "Christmasmánii",už se celá třesu na advant a tu atmosféru kolem.Mamka si letos na stromek vybojovala kulatý ozdoby,já mám ale nejradši ty slaměný,ručně dělaný!Je to víc tradičnější a přírodnější prostě best,buhužel tento rok budu muset ustoupit (už jsme je totiž měli dvakrát zasebou).
Jo a tohle vám musim říct.Je to sakra důležitý!
Nedávno jsem byla v městské knihovně a půjčila si tam knihu o Johnovi
"Známý neznámý LENNON".Řeknu vám,je to pěknej hnus!V životě si ji nekupujte!Je to bezcharakterní knížka založená jenom na samejch pomluvách.Pravdivých událostí z ní vytěžíte minimum.Všichni víme co špatnýho John provedl a rozhodně ho za to nechválíme (kupříkladu May Pang),ale to co předvádí v tý knížce je už opravdu HNUS a ŠPÍNA!!!(Opravte mě,jestli se pletu,samim zhnusenim jsem totiž přestala číst v druhé kapitole,možná se to potom zlepšilo.)

uf,výdech,nádech...uf

Taky jsem uklízela svejm dvou želvičkám (C.C. a Pepíkovi).Dalo to dost zabrat,protože Pepík je vodní želvoun a s tim je o mnoho víc práce.Vyndat písek,vypustit,vyčistit písek,napustit,přendat písek,vyčistit filtr no prostě HRŮZA!

News crossroads

6. listopadu 2009 v 20:41 | Christyna Czowac

.................(bez názvu)

25. října 2009 v 21:32 | Christyna Czowac
Někteří z vás si možná přečetli článek kde píši,že sem nebudu přidávat diskografii Beatles.Rozhodla jsem se to zrušit.Našla jsem docela dobrý zdroj,kde jsou všechny jejich alba hezky uspořádaná tak jsem si řekla,že to sem přece jenom dám.
 
 

Reklama